מגשי אירוח


סגור לתגובות על מגשי אירוח | Last Update: פברואר 16, 2017

מגשי אירוח ניחות של חד פעמי

מגשי אירוח האורחים באים זוגות זוגות. כל זוג בזמנו. הם אינם מתואמים בינהם, האורחים. כל אירוח מוכיח מחדש את קיומם של טיפוסי זוגות מגוונים. המקדימים. המאחרים. הקודחים. החופרים. המשעממים. הבלתי נסבלים. העייפים. מנקרי העיניים. מעוטי היכולת. זוגות זוגות הם באים ומתכווננים היישר אל מגשי אירוח הממתינים להם במקום הקבוע.מגשי אירוח מהווים גורם חשוב ביותר לא רק מההיבט הקולינארי. הם מאפשרים לאורחים להרגיש, בהדרגה, בבית. המזון הקל המוגש עליהם כמו מזמין טעימה ונשנוש. אנחנו נוהגים לקדם ולקבל את פני האורחים שלנו – עם ארוחה או בלעדיה – עם כיבוד קל המוגש על מגשים. עוגות. עוגיות. פירות. פיצוחים.

מגשי אירוח האם יספק את האורחים

חברה קייטרינג  המספקת שירותי הסעדה לגופים גדולים מעריכה אותנו, לקוח קטן, בית אב ומשק בית קטן, ומכינה עבורנו, לבקשתנו, מגשי אירוח מכל טוב. האורחים שלנו יודעים כי בטרם יתיישבו אל שולחן האוכל תיוותר להם רק חצי קיבה פנויה להכיל ולעכל את הארוחה.מגשי אירוח מהווים אפוא פתרון מצוין לשיחות הא-ודא ראשוניות. בהדרגה באים הזוגות וכל אחד שמגיע מצטרף למי שנמצאים ו… אוכלים כאוות נפשם ממגשי האירוח. איש אינו ממתין להזמנה. איש אינו מצפה לה. האורחים שלנו יודעים כי מגשי אירוח הם הזמנה פתוחה וקבועה לגשת ולהתכבד.

מגשי אירוח לאירוח לא רשמי

אנחנו לא נדרשים למאמץ מיוחד. איש אינו מצפה מאתנו. אנחנו לא צריכים להרשים אנשים. אנחנו מארחים כפי שאנחנו רגילים ואוהבים – באופן בלתי רשמי. מגשי אירוח מאפשרים לנו לעשות זאת בקלות. כמו הצלחות, הכוסות והסכו"ם, גם המגשים הם חד פעמיים. הנייר הצבעוני, הפרחוני, המשמש מעין מפית, שעליו אנחנו  מניחים את האוכל במגשי האירוח יוצר תחושה של אירוח מושקע. יחי מראית העין.כמי שמעדיפים מתכונת של מגשי אירוח גם בשל הנוחות, העדר הצורך לטרוח, חוסר הרצון להשקיע זמן ומאמצים בהכנת האוכל וסיבות נוספות, חברת הסעדה המכירה אותנו לפני ולפנים מכינה עבורנו מגשי אירוח מעליהם מכל טוב תוצרת הארץ.. יש במה להתגאות. יש במה להתברך. והעיקר – יש מה לאכול. תשאלו את האורחים שלנו ותיווכחו שאכן כן.חשבון פשוט מגלה לנו כי ההשקעה במגשי אירוח משתלמת מכל הבחינות, לרבות מהבחינה החשובה – הכספית. מדובר באירוח חסכוני, נוח, פשוט. אוכלים, מסיימים וזורקים. לא מדובר כאן בחיסול ארוחה אלא בניקוי שאריותיה בלבד- תהליך שלא לוקח יותר מאשר דקות אחדות. מי צריך סיבות נוספות לכדאיות ולתועלת של אירוח במתכונת של מגשי אירוח?